W terminach 28 marca - 18 kwietnia 2025 roku, nasze biuro polowań Pawlikowski Hunting Travel organizuje wyjazdy na polowania do Republiki Południowej Afryki (RPA).

Teren polowania to Prowincja Przylądkowa Wschodnia, czyli południowy wschód RPA, gdzie klimat jest w przebiegu roku bardzo wyrównany.

Marzec, kwiecień to najczęściej temperatury rzędu 25 - 30 stopni C.

Zdarzają się oczywiście dni, kiedy temperatura spada w dzień do 15 stopni lub rośnie ponad 30 stopni C. Polowanie prowadzone jest na obszarze 45 tys. ha w terenie górzystym oraz na sawannie.

Charakterystycznymi gatunkami dla tego regionu są niale grzywiaste, buszboki, zebry Burchella, blesboki, impale, duikery, springboki, guźce, dzikany zaroślowe, gnu brunatne, pawiany i kotawce sawannowe. Spotyka się również waterbocki, antylopy eland, bawolce i żyrafy. Noclegi w pięknie położonej bazie noclegowej na szczycie góry.

Koło bazy znajduje się basen czynny do końca maja. Posiłki serwowane są przede wszystkim z darów buszu. Więc najczęściej przygotowywana jest wspaniała dziczyzna z różnych gatunków. Nie trzeba się obawiać, ponieważ to obszar wolny od różnych chorób niebezpiecznych dla ludzi (klimat podobny do śródziemnomorskiego).

Kucharką jest miejscowa dziewczyna, a przygotowywane przez nią potrawy to prawdziwe dzieła kulinarne.

W pakietach pobytowych znajduje się nieograniczona ilość równych napojów do picia w tym alkoholi.

Przy okazji można zwiedzić w okolicy kilka ciekawych miejsc. Między innymi park słoni oraz dolinę rzeki Buszmenów.

Można również zamówić wędkowanie na marliny i inne ciekawe gatunki ryb w pobliskim Oceanie Indyjskim.

Na miejscu w tym czasie obecny jest właściciel naszego biura polowań. Można korzystać z gotowych pakietów , lub samemu zaplanować cały pobyt według własnego pomysłu.

Zasada rezerwacji polega na wpłacie 500 € zaliczki na konto naszego biura, oraz wykupieniu biletu lotniczego do Port Elizabeth. Loty mogą się odbywać z kilku lotnisk.

Frankfurtu nad Menem (przez Kapsztad)

Londynu (przez Johannesburg lub Kapsztad)

z Warszawy (przez Dubaj i Johannesburg)

Cena biletu lotniczego waha się od 3000 do 6000 zł

w zależności od lotu i jakości linii lotniczych.

Zapraszamy do rezerwacji.