Biuro polowań Pawlikowski Hunting Travel posiada szeroką gamę ofert na terenie Polski. Priorytetem w Polsce są polowania na sarny kozły i to zarówno w maju (początek sezonu) jak i na przełomie lipca oraz sierpnia (okres godowy).

W naszym biurze posiadamy oferty z najlepszych łowisk w Polsce, gdzie nierzadko trofea kozłów i saren osiągają wagę ponad 600 g (brutto). W ostatnich latach zostało pozyskanych kilka osobników o wadze ponad 700 g (brutto).

W drugiej kolejności specjalizujemy się w polowaniach na jelenie byki, gdzie również posiadamy oferty zarówno na bardzo duże trofea (ponad 11 kg) jak i średniej wielkości trofea jeleni byków.

Organizujemy polowania w najlepszych miejscach w Polsce od Karpat, poprzez Pojezierze Mazurskie  do Pomorza Zachodniego.

Kolejną specjalizacją naszego biura polowań jest organizacja polowań zbiorowych, przede wszystkim na zwierzynę drobną, w tym na zające szaraki, bażanty oraz kaczki i gęsi. Są w naszej ofercie również polowania zbiorowe na zwierzynę grubą i to zarówno metodą tradycyjnych pędzeń z psami jak i cichych pędzeń na jelenie oraz polowań tak zwaną „metodą szwedzką”.

Na specjalne życzenie organizujemy również polowania na rzadkie gatunki jak jarząbki. Właściciel biura polowań - Sławomir Pawlikowski jest specjalistą od wabienia jarząbków i zawsze służy pomocą w kwestii wabienia ptaków tego gatunku.