Biuro polowań Pawlikowski Hunting Travel organizuje polowania na 5 kontynentach. W Europie, Afryce, Azji, Ameryce Północnej i Południowej.

W Europie organizujemy polowania w takich krajach jak Czechy, Słowenia, Chorwacja, Serbia, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Hiszpania, Wielka Brytania i Finlandia. Do 24 lutego 2022 roku organizowaliśmy polowania w Białorusi i Rosji ( w tym w części azjatyckiej) lecz ze względu na wojnę w Ukrainie polowania tam zostały zawieszone do odwołania. W Czechach, na Węgrzech, w Chorwacji, Bułgarii, Słowenii i Serbii organizujemy polowania na muflony, daniele, jelenie szlachetne, kozice oraz dziki. W Czechach ponadto organizujemy polowania na jelenie sika, gdzie jest dobrej jakości dzika populacja. W Bułgarii oprócz kozic, muflonów, danieli, dzików i jeleni szlachetnych organizujemy polowania na wilki, głuszce oraz dzikie indyki. Również w Bułgarii posiadamy świetne oferty polowań na ptactwo w tym na dwa gatunki kuropatw, przepiórki, dzikie gołębie itp. Organizujemy tam również polowania na zające. W Chorwacji organizujemy polowania na niedźwiedzie. W Wielkiej Brytanii organizujemy polowania na mundżaki, jelenie sika, daniele oraz z drobnej zwierzyny pardwy (Szkocja). W Hiszpanii posiadamy kilka ofert polowań na cztery rodzaje koziorożców (Ibex). W Finlandii posiadamy możliwość zorganizowania polowań na foki szare i renifery.

W Azji to przede wszystkim Turcja i polowania na koziorożce, kozice anatolijskie oraz dziki. Jest też możliwość zorganizowania polowań na wilki i rysie. Organizujemy również polowania na wyspie Mauritius leżącej na Oceanie Indyjskim gdzie można zapolować na tamtejsze jelenie (podobne do jeleni sika ale wielkością równe naszym europejskim).

W Afryce organizujemy polowania w 3 krajach. Namibia, gdzie posiadamy kilka miejsc blisko lotniska w Windhuku(stolica Namibii). Republika Południowej Afryki, gdzie posiadamy świetne miejsce na samym południu kraju w pobliżu miasta Port Elizabeth. Organizujemy również polowania w Zimbabwe. W powyższych miejscach każdy może zapolować na większość popularnych gatunków afrykańskich ale także na przedstawicieli Wielkiej Piątki Afrykańskiej. W ofercie znajdziecie Państwo takie gatunki jak impala, bawolec rudy, springbok (skocznik antylopi), blesbok, guziec, antylopowiec szablorogi, velvetmonkey (kotowiec sawannowy) bushbuck (karczoch), steenbok (antylopik zwyczajny), red lechwe (kob moczarowy), kudu, arui grzywiasta, dzikan zaroślowy, blackwildebeest (gnu brunatne), bluewildebeest (gnu pręgowane), goldenwildebeest (złote gnu), antylopa eland, zebra, owca namibijska, szakal pręgowany,  blueduiker (dujkerczyk modry), pawian, karakal i wiele innych gatunków w tym słonie, bawoły,  lwy i lamparty.

W Ameryce Północnej organizujemy polowania na łosie, niedźwiedzie czarne (baribale), jelenie mulaki i wirginijskie w kanadyjskiej prowincji Alberta. W ofercie posiadamy również polowania na jelenie wirginijskie i mulaki z łukiem.

W Ameryce Południowej organizujemy polowania w Argentynie na pumy i bawoły.