Nasze biuro polowań organizuje na wiosnę 2025 roku (od 28 marca do 18 kwietnia  2025).

Teren polowania to Prowincja Przylądkowa Wschodnia, gdzie klimat jest w przebiegu roku bardzo wyrównany. Polowanie prowadzone jest na obszarze 45 tys. ha w terenie górzystym oraz na sawannie znajdującej się na niewielkim płaskowyżu.

Charakterystycznymi gatunkami dla tego regionu są niale grzywiaste, buszboki, zebry Burchella, blesboki, impale, duikery, springboki, guźce, dzikany zaroślowe, gnu brunatne, pawiany i kotawce sawannowe. Noclegi w pięknie położonej bazie noclegowej na szczycie góry. W pakietach pobytowych znajduje się nieograniczona ilość równych napojów do picia w tym alkoholi. Przy okazji można zwiedzić w okolicy kilka ciekawych miejsc. Między innymi park słoni oraz dolinę rzeki Buszmenów. Na miejscu w tym czasie obecny jest właściciel naszego biura polowań.

Pakiety polowań najczęściej obejmują 5 dni polowania i 6 dni pobytu. Ceny pakietów od 2000 € do 4000 €. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym biurem przez formularz kontaktowy na tej stronie lub kontakt telefoniczny.